Gündem

Benzin, Mazot, LPG Ayırt Etmiyor; Bu Banka Tüm Akaryakıt Alımlarına Anında İndirim Gerçekleştiriyor! Üstelik SMS İle Kampanyaya Katılanlara Da…

Ocak ayından bu yana gün aşırı olarak zamlanmaya başlamış olan benzin, mazot ve LPG fiyatları şimdilerde tabelalarda bir aşağıya bir yukarıya hareket ederek, dengeye oturmaya çalışıyor. Ulaşım sektöründe hizmet veren vatandaşlardan, arabası olmayan vatandaşa kadar herkesin etkilendiği akaryakıt zamlarının etkisini azaltmak için düğmeye basmış olan bu banka ise, müşterilerinin akaryakıt alımlarına anında TL değerinde hediye Chip-Para’lar veriyor.

Akaryakıt zamlarından inanılmaz şekilde etkilenmiş olan vatandaşlar, çareyi bankaların düzenlediği akaryakıt kampanyalarından daha sık yararlanmakta bulunuyor. Müşterilerinin cebini korumak ve kredi kartlarının kullanımını artırmak için harekete geçmiş olan Akbank ise, akaryakıt kampanyalarını daha avantajlı hale getirmek için düğmeye basıyor. Yeni kampanyası Shell istasyonları ile iş birliğine gitmiş olan Akbank, bu istasyonlardan yapılacak olan benzin, mazot ve akaryakıt alımlarına anında TL değerinde Chip-Para hediye ediyor.

Akaryakıt Alımlarına Akbank’tan İndirim

Hem dijital dönüşümünün eşsizliğiyle hem de verdiği avantajlı hizmetler ile özel bankacılık sektörünün öne çıkan bankalarından biri olan Akbank, bu kez yönünü akaryakıt alımı yapan vatandaşlara çeviriyor. Akaryakıt alımı yapacak olan vatandaşlara anında hediye Chip-Para verecek olan Akbank, akaryakıt kampanyasının detaylarını da kamuoyu ile paylaşmış bulunuyor. Akbank’ın yaptığı bu paylaşıma göre; Akbank kredi kartları ile Shell noktalarından tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tutarlarda ki 4’üncü alışverişe 40 TL Chip-Para veriliyor. Kampanyaya SMS ile katılım sağlanması halinde ise, ek 10 TL daha Chip-Para veren Akbank, müşterilerine toplamda 50 TL Chip-Para kazanma fırsatı yaratıyor.

Akbank’ın Akaryakıt Kampanyasına SMS İle Katılan Daha Çok Kazanıyor

Akbank’ın düzenlemiş olduğu bu kampanyadan hem akaryakıt hem de LPG alan her Akbanklı yararlanabiliyor. Kampanyaya dahil olacak olan kartları da açıklamış olan Akbank; “Axess Free. Axess Business Wings, Neo Wings Business, Neo Business Akbank Kart Business, Axess KOBİ Kart” sahiplerini kampanyadan yararlanmaya davet ediyor. Öte yandan kampanyaya SMS ile katılım sağlayacak olan müşterilerine ek olarak 10 TL daha Chip-Para hediye edecek olan Akbank, SMS ile nasıl katılım sağlanacağını da açıklamış bulunuyor. Bu açıklamaya göre, SMS ile Akbank’ın akaryakıt kampanyasına katılım sağlayacak olan vatandaşların cep telefonlarının mesaj bölümünden SHELL yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekiyor.

İlgili Makaleler