Genel

Benzin, Motorin ve LPG Almadan Önce Bu Kartı Yanınıza Alın; Akaryakıt Alışverişleriniz 40 TL İndirimli Olsun! Son Gün 30 Haziran…

Akaryakıt harcamalarında avantaj yakalamak isteyen vatandaşların sıklıkla başvurduğu akaryakıt kampanyalı bankalar, bu sektördeki kampanyalarını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bir kampanya ile daha vatandaşları buluşturan bankalardan son hamle ise, Alternatif Bank’tan geliyor.

Akaryakıt alışverişlerine hediye Bonus gibi para puanlar ya da indirim sağlayan bankalar arasındaki yerini hızla alan Alternatif Bank, Shell ile gittiği iş birliği sonucunda akaryakıt alışverişi yapan müşterilerine kazançlı bir kampanya sunmaya başlıyor.

Akaryakıt Kampanyalarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Akaryakıt kampanyaların her geçen gün arttığı şu günlerde bir kampanya da Alternatif Bank ve Shell iş birliğinden geldi. Gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında banka müşterilerine 40 TL akaryakıt indirimi kazandıracak olan Alternatif Bank, konuyla ilgili duyurusunda; “30 Haziran tarihine kadar bonus üyesi Shell istasyonlarında Alternatif Bank Bonus Kart ile yapacağınız 200 TL ve üzeri dördüncü akarkayıt/otogaz alımınızda 40 TL indirim kazanın!” ifadelerine yer verdi. Öte yandan Alternatif Bank müşterilerinin kampanyaya katılmak için “SHELL” yazıp, 4055 numaralı kısa mesaj hattına SMS göndermesinin zorunlu olduğu öğrenildi.

Kampanya Detayları Belli Oldu

Geçtiğimiz gün açıkladığı yeni kampanyası 16 Mayıs 2022 tarihi itibariyle başlatan Alternatif Bank, 30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanyaya katılacak olan banka müşterilerinin kampanya kapsamında hediye indirim kazanabileceğini açıklamış bulunuyor. Sadece Bonus Üyesi Shell istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılacak olan akaryakıt ve otogaz alımlarına hediye 40 TL indirim veren Alternatif Bank, aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 200 TL ve üzeri harcamaların sadece ilkini kampanyaya dahil ediyor. Bu kapsamda her müşterisine 40 TL indirim kazanma şansı yakalayan Alternatif Bank, müşterilerinin birden fazla kartı olması halinde dahi bu indirimi bir kez kullandırtıyor. Kampanya kapsamında indirim kazanan Alternatif Bank müşterilerinin 7 Temmuz 2022 tarihi ile 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında 40 TL kadar akaryakıt veya otogaz alımı yapmasıyla birlikte hediye indirim banka müşterisinin hesabına yansıtılıyor. Öte yandan kampanyaya sadece bireysel Bonus asıl kart sahipleri katılabiliyorken; ek kart ve sanal kart sahipleri de kampanyadan yararlanabiliyor.

 

İlgili Makaleler