EkonomiGündem

Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam Yapıldı! EPGİS Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz gün araç sahiplerini sevindiren akaryakıt fiyatlarına yapılan indirim haberinden sonra bugün de zam haberi geldi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'nın duyurusunda, benzin ve motorin litre fiyatlarında zam yapıldığı belirtildi.

Akaryakıt fiyatlarına yapılan indirimden sonra bugün de tam tersi benzin ve motorin litre fiyatlarına zam yapıldığı açıklandı.

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINA ZAM YAPILDI

Geçtiğimiz gün EPGİS tarafından yapılan açıklamada, “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 15/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 7, Motorinde 12 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” denilmişti. Ancak alınan son haberlere göre, benzinde 9 kuruş ve motorinde 11 kuruş zam yapıldığı aktarıldı.

EPGİS’İN SON AÇIKLAMASI

EPGİS tarafından yapılan son açıklamada “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 16/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 9 Motorinde 11 KRŞ/LT pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” sözleri dile getirildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler