EkonomiGündem

Benzin ve Motorinden Sonra Otogaza da Zam Yapıldı!

Araç sahipleri, bir süredir zam haberleriyle sıklıkla karşılaşıyordu. Son olarak Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'nın yaptığı duyuruda ilk önce benzin ve motorinin benzin fiyatlarına zam yapıldığı ve şimdi de otogaza zam uygulandığı açıklandı.

Enerji Pertol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan (EPGİS) gelen bilgilere göre, ilk önce benzin ve motorinin litre fiyatlarında bir artış gerçekleşti ve şimdi de otogaza zam yapıldı.

BENZİNE 7 VE MOTORİNE 16 KURUŞ ZAM

EPGİS’in yaptığı duyuruda, “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 05/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 7 Motorinde 16 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur” sözleri ifade edildi.

25 KURUŞ ZAM YAPILDI

Araç sahiplerine benzin ve motorine yapılan zam haberinden sonra şimdi de otogaza zam yapıldığı bilgisi verildi. Bu geceden itibaren devreye sokulacak otogaz zammı hakkında “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 05/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Otagazda 25 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

 

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler