Ekonomi

Benzine indirim geldi! İstanbul’da 5 TL’nin altına düşecek

EPGİS tarafından sosyal medya üzerinden benzine bu geceden itibaren indirim uygulanacağı açıklandı. Gelen yeni indirimle birlikte benzin İstanbul’da 5 TL’nin altına düşecek. Peki, benzine ne kadar indirim gelecek? Cevabı haberimizde…

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine indirim geldiğini duyurdu. Daha önce 8 kuruşluk zam yapılan benzin, bu geceden itibaren 14 kuruş fiyat düşürecek. EPGİS tarafından twitter üzerinden duyurulan indirim haberinde, “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim, 03/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;Benzinde 14 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” İfadeleri kullanıldı.

Benzin ne kadar olacak?

Benzinin listesi İstanbul’da 5 TL’nin altına düşecek. İstanbul’da benzin 5,13 liradan düşerek 4,99 liraya, İzmir’de 5,20 liradan düşerek, 5,06 liraya satılacak. Ankara’da ise ortalama 5,20 liradan satılan benzinin litre fiyatı ise 5,06 lira olacak.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir