Gündem

Beşiktaş’ta Corona Virüsü Şoku ! Derbi Öncesi Kötü Haber Geldi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'dan kötü haber geldi ve Yalçın'ın corona virüsü testinin pozitif çıktığı belirtildi. Beşiktaş tarafından bir açıklama yapıldı ve 47 yaşındaki teknik adamın izolasyon sürecinin başladığı belirtildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın corona virüsü testinin pozitif çıktığı belirtildi. Sergen Yalçın’ın izolasyona alınmasından dolayı Beşiktaş yardımcı antrenörü Murat Şahin, Trabzonspor maçında takımının başında olacak.

Sergen Yalçın’ın yapılan klinik değerlendirmesinde herhangi bir bulguya rastlanmadığı belirtildi ve gerekli izolasyon ve takip sürecine Sağlık Bakanlığı protokollerince başlandığı ifade edildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Beşiktaş JK Sağlık Kurulu Koordinatörü Dr. Tekin Kerem Ülkü açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“utbol Takımımızın Süper Lig’in 1. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde TFF’nin Futbola Dönüş Protokolü çerçevesinde yapılan rutin Covid-19 tarama testlerinde, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın’da pozitif sonuca rastlanmıştır.

alçın’ın yapılan klinik değerlendirmesinde herhangi bir bulguya rastlanmamakla birlikte, gerekli izolasyon ve takip sürecine Sağlık Bakanlığı protokollerince başlanmıştır”

İlgili Makaleler