Gündem

Bim aktüel ürünler 19 Mart 2021 Cuma günü satışa çıkacak

Bim aktüel ürünler Türkiye genelinde 19 Mart 2021 Cuma günü satışa çıkacağı aktarıldı.

Bim aktüel ürünler bu hafta satışa sunulacak ürünler 19 Mart 2021 Cuma Bim aktüel ürünler kataloğunda açıklandı. 19 Mart Bim aktüel ürünler hangileri olduğunu merak edenler için Bim aktüel ürünler kataloğu içinde yer aldı.

BİM AKTÜEL 19 MART

Bim aktüel ürünler arasında her evin ihtiyacı olan ürünler yer aldığı görüldü.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında cam davlumbaz, mini fırın, dinamik ankastre set, termos, düdüklü tencere, rendeli blender seti, tava, sürgülü çekmece kaşıklığı, kase çeşitleri, kettle, yuvarlak tepsi ve çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

BİM AKTÜEL 19 MART 2021 CUMA SAYFA 2

Aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında ise çok amaçlı dolap, banyo bataryası, lavabo bataryası, duş seti, dik durabilen süpürge, banyo havlusu, kaydırmaz ayak paspası, bornoz, pelüş saç bandı, ayakkabı ve silikon tabancası gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 3

BİM’de haftanın ikinci aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünler ise şu şekilde: akülü vidalama seti, silikonlu iç cephe boyası, boyacı seti 5’li, tornavida seti, merdiven, demir testere kolu, derz kazıma aparatı, çekiç, lavabo açma sustası, plastik çek pas, kapı kolu ikili, boyacı spatulası, tüp silikon, pencere emniyet kilidi, tamir bandı, sprey boya ve pas sökücü sprey.

İlgili Makaleler