Genel

BİM ve ŞOK marketler aktüel kataloğunda yer alan ürünlerinin satış gününü değiştirdi!

BİM ve ŞOK marketler aktüel kataloğunda yer alan ürünlerin satışları ile ilgili yeni kararların alındığını açıkladı.  Açıklanan karara göre koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle, marketler aktüel ürünlerini daha önce tarihlerde raflara dizecek.

Dev marketler aldıkları kararla birlikte aktüel kataloğunda yer alan ürünlerinin satış gününü değiştirdi. İşte marketlerden yapılan açıklamalar..

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

“Değerli Müşterilerimiz, Koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Cuma Aktüel ürünlerimizin satış gününde değişikliğe gidilmiştir. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize daha sağlık hizmet sunmak amacıyla Cuma günleri satışa sunulan Aktüel ürünlerimiz yeni bir duyuruya kadar ÇARŞAMBA günleri satışa sunulacaktır”

ŞOK MARKETLERDE AÇIKLAMA YAPTI

Bir diğer açıklamada ŞOK marketlerden geldi. Dev market yaptığı açıklamasında normalde Cumartesi günleri satışa sunan indirimli aktüel ürünlerini artık ikinci bir karara kadar Cuma günleri satışa sunulacak.

Marketler yaptıkları duyuruda ikinci bir karara kadar aktüel ürünlerini yeni günlerinde satışa sunacaklarını ifade ettiler.

İlgili Makaleler