Ekonomi

Bir Görüntülü Görüşme 100 TL Akaryakıt İndirimi Kazandırıyor! Sadece O Bankayı Görüntülü Olarak Arayanlar Yararlanabiliyor! Son Gün…

Son zamanlarda özellikle brent petrolün varil fiyatında artış yaşanmaya başlamasıyla birlikte akaryakıt kampanyalarına gelen talep gitgide artmaya başlıyor. Bu kampanyalara yönelik harekete geçen sektörlerden biri olan bankacılık sektöründe hizmet veren pek çok banka, müşterilerinin banka veya kredi kartı ile yaptıkları akaryakıt alışverişlerine akaryakıt indirimi ya da akaryakıt almaya yarayan hediye puanlar veriyor.

Bir dijital bankacılık hizmeti olarak Burgan Bank bünyesinde hizmete geçirilmiş olan ON Banka, şimdilerde para transferi ücretleri almaması ile öne çıkmayı başarıyor. Bu avantajlı hizmetine ek olarak banka müşterilerine özel olarak yeni yeni kampanyalar da geliştirmeye devam eden ON bankacılık hizmeti, yeni banka müşterilerini yapacakları akaryakıt harcamalarına verecek olduğu 100 TL indirim ile karşılıyor.

ON Bankalılar, Akaryakıt Ödemelerinin 100 TL’sini Geri Alıyor

Kampanya kapsamında yeni müşterilerine yönelik akaryakıt indirimleri sunan ON Banka, görüntülü görüşme ile müşteri olduktan sonra Haziran ayının sonuna kadar ON Banka Kartı ile toplamda 500 TL’lik akaryakıt harcaması yapan yeni banka müşterilerine yaptığı harcamanın 100 TL’sini geri iade ediyor. Söz konusu kampanya tutarını tek seferde tutturma şartı koymayan ON Banka, Haziran ayının sonuna kadar yapılacak olan tüm akaryakıt alışverişlerinin toplamı üzerinden bu hediye indirimi sağlıyor. Öte yandan kampanyaya katılmak isteyen banka müşterilerinin ON Banka mobil veya internet bankacılık sistemi üzerinden görüntülü görüşme ile banka müşterisi olması ardından ise banka kartı başvurusu gerçekleştirmesi ve bu kart ile de akaryakıt harcaması yapması gerekiyor.

Kampanyaya Sadece Yeni Banka Müşterileri Dahil Olabiliyor

Tüm akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt alışverişlerini kampanya kapsamında değerlendiren ON Banka, bu kampanyadan sadece 12 Mayıs 2022 ve sonrasında ilk defa hesap açtıktan sonra kart sahibi olan banka müşterilerini yararlandırıyor. Mevcutta ON müşterisi olanları kampanyaya dahil etmeyen ON Banka, müşteri bazlı bir kampanya ile yeni müşterilerinin karşısına çıktığı için her müşterisini bu kampanyadan yalnızca bir kere yararlandırıyor. Bu kapsamda banka müşterilerinin kazandığı iade hakkını 5 Temmuz 2022 gün sonunda yani saat 23:59 ON Banka Kartı’na yükleyecek olan ON Banka, bu yükleme işlemi için söz konusu hesabın yükleme tarihinde açık olmasını istiyor.

İlgili Makaleler