EkonomiGündem

Bir Güzel Haber Daha Geldi ! Motorine Büyük İndirim Bekleniyor

Benzin fiyatlarına yapılan indirimin ardından bu kez araç sahipleri motorin için de sevinecek. Motorine büyük indirim yapılması bekleniyor.

Akaryakıt ürünlerinden motorine bu gece yarısından geçerli olmak üzere 27 kuruş indirim bekleniyor.

BENZİNE İNDİRİM YAPILMIŞTI

Son yapılan 51 kuruş indirimin ardından İstanbul’da bir litre bezinin fiyatı 5.54 TL’ye kadar indi. Motorin için indirim yapılmadı ve motorinin litre fiyatı 5,74 lira seviyesinde bulunuyor. Yapılan bu indirim ile Ankara’da benzinin litre fiyatı 5.63 TL olurken, bir litre motorin 5.75 TL’den satılıyor.

Yapılan indirimler kapsamında motorin fiyatları benzin fiyatlarından yüksek olmuştu.

Bu gelişmelerin ardından bugün de yüzleri güldüren bir gelişme yaşanarak indirim yapıldığı ifade edildi. Bu bağlamda Düşen petrol fiyatlarından dolayı gece yarısından itibaren benzin fiyatlarına 25 kuruş indirim yapıldı.

MOTORİNE İNDİRİM BEKLENİYOR

Bu indirim haberlerinin ardından motorin için de yüzler güldü. Yapılan açıklama kapsamında motorin fiyatlarına 27 kuruş indirim yapılacağı ifade edildi.

Petrol fiyatlarındaki düşüş akaryakıt fiyatlarına da yansıyor. Benzine gelen üçüncü indirimin ardından motorine de indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatında 27 kuruşluk indirime gidilecek.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir