Ekonomi

Bir İndirim Haberi Daha Geldi ! Çifte İndirim Geliyor

Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatları gerilemeye devam ederken bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatına ve motorinin litre fiyatına indirim yapılması bekleniyor.

Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatları gerilemeye devam ederken bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına ve motorinin litre fiyatına indirim yapılması beklendiği ifade edildi.

İNDİRİM BEKLENİYOR

Bu bağlamda motorinin litre fiyatına 12 kuruş benzinin litre fiyatına ise 7 kuruş indirim beklendiği belirtildi.

Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatları geriliyor. Benzinin tonu (son 24 saatte) 242 dolardan 232 dolara geriledi. Motorinin tonu da 242 dolara kadar indi. Dolar kuru da düşmeye devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak bugün itibari ile benzinin litre fiyatına indirim yapılmıştı. Buna göre benzine 19 kuruş indirim yapıldı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapılması bekleniyor.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler