İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Bir Memur Alımı Da Et ve Süt Kurumu’ndan Geldi! Başvurular Başladı; KPSS Şartı Aranmayacak! Başvuru Linki İçin…

Ocak ayında 2022 yılının kamu personeli alımlarını başlatan Sağlık Bakanlığı’nın ardından pek çok kamu kurum ve kuruluşu da alım yapmaya başladı. Bakanlıkların KPSS puan şartı aradığı toplu alımlarının yanı sıra herhangi bir puan şartı aramayan kamu kurumları da belirli şartları taşıyan adayların başvurularını kabul edeceğini duyurdu. O kurumlardan biri olan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü ise, büro memuru alımı için harekete geçti.

Geçtiğimiz gün yeni bir personel alımı yayınlayan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, alımlarında hiçbir KPSS puanı aramayacağını belirterek, şartları taşıyan kişilerin gerekli başvuru adımlarını gerçekleştirmesi için çağrıda bulundu. Alımları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirecek olan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, ilan numarasını da açıkladı.

Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2022

Et ve Süt Kurumu olarak da bilinen Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, personel alımı için ilan yayınladı. İlanını İŞKUR üzerinden yayınlayan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, 1 sözleşmeli büro memuru alımı için şartlarını da kamuoyu ile paylaştı. Adayların başvurularını yine İŞKUR üzerinden kabul edecek olan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, başvuruların 30 Mayıs 2022 ile 3 Haziran 2022 tarihleri arasında mesai saati içinde alınacağını belirtti. Herhangi bir KPSS puanı şartı getirmeyen Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü ön lisans mezunu olan adayların başvurularını 00006813829 iş alan numarası ile İŞKUR’un resmi sitesi üzerinden yapabileceğini açıkladı.

Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü Personel Alımı Şartları 2022

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adayların başvurularının değerlendirmeye alınacağını açıklayan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, aynı zamanda başvuru yapan kişilerin Türkiye’de yaşaması gerektiği sınırlamasını getirdi. İlana bir yaş şartı da koyan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, 18 yaşını geçmiş ve 35 yaşını tamamlamış adayların başvuru yapabileceğini açıkladı. Bunun yanı sıra ön lisans mezunu olan kişilerin başvurularını kabul edecek olan Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, herhangi bir bölüm şartı getirmedi. Deneyimi aday şartları arasını ekleyen Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, adayların en az 2 yıl deneyimi olmasını da şart koştu. Bunun yanı sıra temiz bir adli sicil kaydı isteyen Et Kombinasyon Genel Müdürlüğü, herhangi bir göz ya da duyma kaybı ile zihinsel ve bedensel gibi fiziksel veya ruhsal hastalıklara sahip olmayan adayların değerlendirileceğini duyurdu.

İlgili Makaleler