Gündem

‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağış yapanların listesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dar gelirli vatandaşlar için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldığını duyurdu. Kampanyaya 7 maaşını bağışladığını açıklayan Erdoğan’ın ardından diğer isimlerden de destekler gelmeye başladı. İşte ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağış yapanların listesi…

Cumhurbaşkanı Erdoğan ulusa sesleniş konuşmasında corona virüsü tedbirleri kapsamında dar gelirli vatandaşlar için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldığını duyurdu. Kampanyaya 7 maaşını başlayan Erdoğan’ın bu açıklamasının ardından hesap numaraları kamuoyu ile paylaşıldı. Siyasetçiler başta olmak üzere diğer isimlerden de kampanyaya bağış yapıldı.

İşte ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağış yapanların listesi:

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kampanyaya destek veren ilk isim oldu. Başdeğirmen 5 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kampanyaya 5 maaşını bağışladı. Bahçeli sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız.” İfadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında çalışan Genel Müdürler ile 81 il müdürü de kampanyaya birer maaşlarıyla katılacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) kampanyaya 10 milyon lira destek verecek.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 3 maaşını bağışlayarak destek oldu.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve YÖK üyeleri, birer maaşlarını bağışladı.

Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, 2 maaşını bağışlayarak destek oldu.

Haluk Levent “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 30 bin lira bağışladı

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir