Personel Alımı

Bu Alanlarda İş Arayanlar! Kamu Kurumu Resmen Duyurdu!

Büro personeli, hemşire, ebe alanlarında iş arayan vatandaşlar için yeni bir iş ilanı yayınlandı. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Cerrahpaşa rektörlüğü, bünyesinde 32 personel istihdam edeceğini duyurdu. Bu alanlarda yapılacak olan personel alımı için başvurmak isteyen adayların 15 gün içinde başvurularını iletmeleri şartı koşuldu. İlanda aranılan şartlar nelerdir? Kimler başvurabilir?

ARANILAN ŞARTLAR

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

Başvuracak adaylar 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır.
Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.

5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/ adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

Fotoğraflı Başvuru formu

Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi

KPSS sınav sonuç belgesi

Büro Personeli (Muhasebe) başvurusu için 2 yıl deneyim şartını sağladığına dair belge

İlgili Makaleler