Gündem

Bu Kampanya İle Herkes Tatile Çıkabilecek! Tek Şart SMS Göndermek; Anında Tatilin Yarısını Ziraat Bankası Ödeyecek…

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte bankalar da tatil kampanyalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda yeni bir tatil kampanyası ile müşterilerini buluşturan Ziraat Bankası, oldukça avantajlı bir kampanya düzenlemiş bulunuyor.

Türkiye’nin en eski banka kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası, bu kez müşterilerinin tatil harcamalarına el atıyor. Tatil harcamalarını Ziraat Bankası kartları ile gerçekleştiren banka müşterileri, anında 500 TL kazanıyor.

Ziraat Bankası ile TatilSepeti İş Birliği Mayıs Ayında Da Kazandırıyor

Türkiye’nin en çok kullanılan bankalarından biri olan Ziraat Bankası, TatilSepeti ile gerçekleştirdiği iş birliği sonucunda 500 TL Bankkart Lira hediye etmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili Ziraat Bankası’ndan gerçekleştirilen kampanya duyurusuna göre; 31 Mayıs tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilSepeti isimli firmadan tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri tatil alışverilerine 500 TL Bankkart Lira hediye ediliyor. Kampanya için katılım şartı arayan Ziraat Bankası, kampanya kapsamına dahil olmak isteyen vatandaşların Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanalları ile kampanyaya katılım sağlamasını istiyor. Öte yandan Ziraat Bankası’nın tatil kampanyasına SMS ile katılmak isteyen Ziraat Bankalıların TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermesi yeterli oluyor.

Ziraat Bankası ile TatilSepeti Kampanyasından Kazanılan TL’ler 15 Haziran’da Yükleniyor

Ziraat Bankası’nın gerçekleştirdiği TatilSepeti tatil kampanyasına dair detaylar da belli olmuş bulunuyor. Bu kampanya kapsamında kazanılacak olan 500 TL Bankkart Lira’yı asıl kart sahibi müşterisinin kullandığı banka ya da kredi kartına 15 Haziran 2022 tarihinde aktaran Ziraat Bankası, kullanılmayan Bankkart Liraları geri alacağı tarihi de belirlemiş bulunuyor. Kampanya kapsamında ödül kazanımı için harcamaların Bankkart POS cihazı üzerinden yapılmasını şart koşan Ziraat Bankası, bu Bankkart Liraların kullanılmaması halinde ise, geri alımları 11 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra ek kart ile yapılan harcamaları asıl kart sahibine sayan Ziraat Bankası, kampanyadan sadece bireysel kredi ve banka kartı sahiplerini yararlandırıyor. Öte yandan Ziraat Bankası’nın bu avantajlı tatil kampanyasından Bankkart Başak, Bankkart Business ve Ücretsiz Bankkart sahipleri ile Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemlere herhangi bir ödül verilmiyor.

İlgili Makaleler