Ekonomi

Bu Karta Sahip Olanlar Dikkat! Başvuran Herkes 100 TL Alacak!

Bankkart sahibi olan herkese Ziraat Bankası önemli bir duyuru yaptı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre bankkartı olan herkesin gittigidiyor.com ‘dan yapacağı 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye edilecek. 15 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli kampanyanın detayları nelerdir?

Kampanya Ayrıntıları

Bankkart sahibi olan vatandaşlar bu kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlayabilecek.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin GİTTİGİDİYOR yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira’lar 1 Şubat 2022 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir.
Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 15 Şubat 2022 ‘dir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir.

Bankkart Başak, Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir.

Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın alınması durumunda, satın alınan ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahil ise, diğer ürünler için kampanyadan yararlanılmaz.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve GittiGidiyor kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler