Ekonomi

Bu Karta Sahip Olanlara Duyuruldu! 150 TL Hediye Alacaklar!

Axess, resmi internet sitesinden müşterilerine seslendi. Turkcell Pasaj ‘da yapılacak olan harcamalarda geçerli olacak kampanyaya göre Axess, kart sahiplerine 150 TL hediye edileceğini belirtti. 2.000 TL ve üzeri harcamalar için 150 TL verecek olan Axess kampanyası 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Axess kampanyasının detayları nelerdir?

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 16-31 Ocak 2022 tarihleri arasında turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılacak 2000 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL chip-para sunulacaktır.

Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.

Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İlgili Makaleler