Ekonomi

Bu Karta Sahip Olanlara Duyuruldu! 300 TL Hediye Edilecek!

Vakıfbank, resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Vakıfbank kart sahibi olan herkes, Worldcard ile yaptığı eğitim harcamalarında 300 TL Worldpuan kazanacak. 15 Ocak tarihine kadar geçerli olacağını da açıklamasına ekleyen Vakıfbank, eğitim harcaması yapacak olan öğrencilerin yüzünü güldürdü. İşte o kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları

VakıfBank Worldcard ile 15 Aralık 2021-15 Ocak 2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri eğitim harcamanıza 300 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Eğitim kurumlarında yapılacak harcamalar için geçerlidir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 300 TL Worldpuan kazanabilir.

Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”SINIF” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

BusinessCard’lar, Bankomat Kartlar, mail order, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya peşin harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Ocak 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 21 Şubat 2022 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler