Ekonomi

Bu Karta Sahipseniz; Cep Telefonu, Laptop Ve Televizyon Almanın Tam Zamanı! Sadece Vatan Bilgisayardan Alınacak Olan Alışverişlerde Geçerli Olacak! Üstelik…

Bankaların son dönemlerde geliştirdiği banka ve kredi kartı kampanyaların vatandaşların akaryakıttan giyim sektörüne kadar pek çok hizmet sektöründe avantajlı bir şekilde alışveriş yapmasını sağlıyor. Bu sayede indirimler veya bir sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere puanlar kazanan vatandaşlar, alışverişlerin bir kısmını doğrudan bedavaya getirmiş oluyor. Bu konuda avantaj sağlayan bankalardan biri olan Ziraat Bankası ise, mayıs ayı kampanyasını patlatıyor.

Hemen hemen her sektör ile anlaşması olan nadir bankalardan biri olan Ziraat Bankası, müşterilerinin tüm alışverişlerinde kazanması için anlaşmalı olduğu işletme yelpazesini her geçen gün genişletmeye de devam ediyor. Bu kapsamda son olarak elektronik sektöründe bir iş birliğine varmış olan Ziraat Bankası, Vatan Bilgisayar ile imzaladığı protokol kapsamında müşterilerine 500 TL indirim yapmaya hazırlanıyor.

Ziraat Bankası’nın Yeni Kampanyası Haziran Ayına Kadar Devam Ediyor

Kampanyaya dair detaylı bir duyuru yayınlayarak, müşterilerinin indirim ile buluşmasını sağlamayı hedefleyen Ziraat Bankası, elektronik alışverişlerinde 500 TL hediye veriyor. Ziraat Bankası’ndan gerçekleştirilen duyuruya göre; Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com’dan Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile 13 Mayıs 2022 tarihi ile 19 Haziran 2022 tarihi arasında tek seferde yapılacak olan 5.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL indirim hediye ediliyor. Kampanyaya katılım şartı arayan Ziraat Bankası, kampanya katılımlarını Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr üzerinden kabul ettiği gibi kısa mesaj ile de kabul ediyor. Ziraat Bankası’na ücretsiz olarak kısa mesaj gönderip, kampanyaya katılım sağlamak isteyen banka müşterilerinin yapması gereken tek şey ise, VATAN yazıp 4757’ye SMS göndermek oluyor.

İndirim, 14 Temmuz 2022 Tarihinde Hesaba Yansıyor

Kazanılan indirimler, 14 Temmuz 2022 tarihinde işlem yapılan kredi kartının ekstresine veya Bankkart’ın bağlı olduğu hesaba yansıtacak olan Ziraat Bankası, müşteri bazlı bir kampanya düzenlediği için her müşterisini bu kampanyadan sadece bir kez yararlandırıyor. Sadece bireysel kart sahibi Bankkart müşterilerini kampanyadan yararlandıran Ziraat Bankası; Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemlerin yanı sıra ek ve sanal kart ile yapılan harcamaları da kampanya kapsamında değerlendiriyor. Ancak, kampanya asıl kart sahibi banka müşterilerine özel olduğu için ek kart ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi üzerinden değerlendiriliyor.

İlgili Makaleler