Ekonomi

Bu Krediyi Görmeden Sakın Kredi Çekmeyin! Ayda Sadece 431 TL Ödemeler İle Veriliyor! Anında Kredi Paketinden Yararlanmak İçin…

Banka kredilerinin her geçen gün daha çok kullanılmaya başlandığı şu günlerde bankalar da kendi kurumu altından kredi alınması için kampanyalarını artırmaya devam ediyor. Bu bağlamda indirimli faiz oranları sunan bankalardan biri olan Akbank, mayıs ayında faizlerini daha düşürmüş bulunuyor.

Gerek sağladığı avantajlı bankacılık hizmeti gerekse sağladığı dijital hizmetler nedeniyle özel bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından biri olan Akbank, 2022 yılında da vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını uygun faiz, esnek geri ödeme ve uzun vade seçenekleriyle gidermeye talip olmuş bulunuyor.

Akbank Anında Kredi Düşük Faizler İle Sunuluyor

Avantajlı kredi paketleri ile her dönem fark yaratan bankalardan biri olan Akbank, 2022 yılında da avantajlı faiz oranlarından vatandaşların nakit ihtiyaçlarını gidermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda tutara göre değişmekle birlikte azami 36 aya kadar taksitlendirme seçenekleriyle ihtiyaç kredileri sağlayan Akbank, bu kredisinin faiz oranlarını yalnızca yüzde 2,17 oranından başlatıyor. İndirimli faiz oranı kapsamından çekilecek olan kredilerin başvurularını şubeye gitmeden alan Akbank, onaylanan tutarı hemen müşterisinin hesabına aktarıyor. Bu bağlamda Akbank’tan bu faiz oranı ve 36 ay vade ile çekilecek olan 10.000 TL tutarında bir kredi için ödenmesi gereken taksit tutarı yalnızca 431,38 TL oluyor.

Akbank Düşük Faizli Kredisi İçin Bu Belgeleri İstiyor

18 yaşınızı doldurmuş olan ve makul bir kredi notuna sahip olan herkese kredi sağlayan Akbank, düşük faizden sunduğu kredisi için birtakım belgeler istiyor. Başvuruları dijital bankacılık hizmetleri aracılığıyla da alan Akbank, “Anında Kredi” paketi kapsamında başvuru yapan vatandaşın kredisinin onaylanmasının ardından bazı belgelerin en yakın Akbank şubesine teslim edilmesini istiyor. Bu kapsamda; T.C. kimlik kartı, ikametgah belgesi veya son aya ait olan bir fatura isteyen Akbank, başvuru yapan kişinin mesleğine uygun düşen bir gelir belgesi de talep ediyor. Bu bağlamda memurlardan maaş bordrosu isteyen Akbank, özel sektörde çalışan vatandaşlardan maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri; emekli olan vatandaşlardan emekli aylık dökümü; şirket ortaklarından güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi; çiftçilerden çiftçilik belgesi ve arazi tapu fotokopileri; kira geliri olan kişilerden ise tapu belgesi ile ilgili kira kontratını en yakın şubeye kredi onayının ardından getirmesini talep ediyor.

İlgili Makaleler