İşkur İş İlanları

Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak

Vatandaşlar tarafından en çok aratılan iş ilanlarından biri de büro memurluğu. Devlet kurumları yada özel şirketlerde büro memuru olmak isteyen vatandaşlar için İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlanmaya devam ediliyor. İŞKUR resmi sitesinde yayımlanan 166 büro memuru alımı için 30 farklı şehir için başvurular başladı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 166 büro memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlardan kurumlara farklı başvuru şartları istense de, ilanlar arasında en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla memur alımı yapılacağı bildirildi. KPSS şartı istemeyen kurumlar başvuruların, İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak yapılacağını duyurdu.

Alım ilanı yayınlayan şehirler

Hatay, Tokat, Erzincan, Antalya, İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Artvin, Mersin, Konya, Karaman, Kırşehir, Yalova, Sakarya, Hatay, Ordu, Bursa, Isparta, Kırklareli, Aydın, Şanlıurfa, Kastamonu, Kütahya, Erzurum, Ağrı, Balıkesir, Gaziantep, Tekirdağ, Balıkesir

Büro Memuru Olmak İçin Genel Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak,

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp büro yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir