İşkur İş İlanları

Büro memuru olmak isteyenler dikkat! En az ilkokul mezunu 446 büro memuru alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden, 2020 yılı için kurumlar personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyorlar. Kamuda ya da özel sektörde büro memuru olarak çalışmak isteyen vatandaşlar tarafından 446 büro memuru alım ilanı yayınlandı. Şirketlere göre adaylar için farklı başvuru şartları istense de ilanlar arasında en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla memur alımı mevcut.

İş arayan vatandaşların en çok ilgi gösterdikleri meslek dalından biri de büro memurluğu. İş arama siteleri üzerinden büro memurluğu alımları takip eden vatandaşlar için, İŞKUR tarafından kaçırılmayacak bir fırsat sunuldu. İŞKUR tam 466 büro memuru kadrosu için ilanlar yayınladı. Özel ve kamu kurumlarının yayınlandığı ilanda KPSS şarttı istenmiyor. Her bir kurum adaylardan farklı şartları sağlamasını istese de en az ilköğretim mezunu olan personeller için de ilanlar yayınlandı. Başvuru yapmak isteyen adayların işlemlerini İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak tamamlamaları gerekiyor.

Büro Memurluğu Genel Başvuru Şartları

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp büro yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız. 

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir