Kamu HaberleriPersonel Alımı

Büro Personeli Adayları Dikkat! İzmir İzEnerji Duyurdu! Son Gün Yarın!

İzmir’ de ikamet eden vatandaşlar için resmi internet sitesinden önemli bir duyuru yapıldı. İş arayan vatandaşları ilgilendiren açıklamaya göre 20 büro personeli alınacak. 5 Bin TL maaşla başlayacak olan adayların başvurmaları için son gün 23 Ekim olarak belirtildi. İzmir İzEnerji ilanının şartları…

Başvuru Şartları

  • Kamu memur alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri, Türk vatandaşı olması ve tercihen en az lise mezunu olması gerekiyor.
  • Belediye işçi alımı için başvurularda bulunacak vatandaşların alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması gerekiyor.
  • İzmir belediyesi personel alımı için görev almak isteyen kişilerin sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti verilmesini sağlamak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kurumsal risk kültürünün geliştirilmesini sağlamalıdır.
  • İzenerji alımları için çalışmak isteyen kişilerin analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunulması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapabilmelidir.

İlgili Makaleler