İşkur İş İlanları

Çağrı Merkezi Müşteri Görevlisi olarak çalışacak 928 personel aranıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi sitesi üzerinde 5 Nisan 2020 tarihinde 928 personel alımı yer alıyor. Başvurulacak olan kuruma göre değişmekle birlikte en az ilkokul mezunu olan vatandaşlar şirketlerde müşteri temsilcisi statüsünde çalışabilirler. Peki, ilanlarda yer alan diğer başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak? Cevabı haberimizde…

Kamu ve özel kurumlar İŞKUR üzerinden personel alımları yapmaya devam ediyorlar. Pek çok alanda yapılan alımlar olmakla birlikte en çok ilgi gören mesleklerden biri de müşteri temsilciliği. Hukuk bürolarına, araştırma ve danışmanlık firmaları başta olmak üzere bir çok kurum çağrı merkezi müşteri temsilcisi statüsünde çalışacak personel arayışında. 5 Nisan tarihinde İŞKUR resmi sitesinde yayınlanmış 928 personel alım ilanı bulunuyor. Farklı şehirler için yapılacak olan alımlarda, Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri, İstanbul, Ankara, Konya, Balıkesir, İzmir, Adana, Ordu, Diyarbakır, Erzurum, Manisa, Mardin, Osmaniye, Yalova, Kocaeli, Malatya ve Sakarya illeri olmak üzere toplam 20 şehirde personel alımı yapılacak.

Genel Başvuru Şartları

Ofis ekipmanlarını kullanabilen,

Diksiyonu düzgün,

Bilgisayarı aktif kullanabilen,

Tam zamanlı çalışabilecek,

Çalışmasına engel bir sağlık sorunu olmayan,

Ofis içinde mesai saatlerine riayet gösterebilecek

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız. 

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir