GündemKamu Haberleri

Çalışma Bakanı Selçuk Duyurdu: Bir Tatil Haberi Daha Geldi

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından önemli bir açıklama yapıldı. Bakan Selçuk yeni bir tatil haberini duyurdu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk önemli açıklamalarda bulunarak Bakanlık tarafından açılış izni verilen özel kreş, gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüplerinin tatil edileceğini belirtti.

Buna göre tatil 16 Mart 2020 tarihinde başlayacak ve ikinci bir açıklamaya kadar tatil olacak.

BİR TATİL HABERİ DAHA GELDİ

Konu ile ilgili olarak Bakan Selçuk sosyal medya hesabından açıklamalarını yaptı.

Bakan açıklamalarında yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirler kapsamında çalışmalar gerçekleştirildiğini belirtti.

Ayrıca Çalışma Bakanı Selçuk açıklamalarında “Bakanlığımız tarafından açılış izni verilen özel kreş, gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüpleri 16 Mart’tan itibaren bir sonraki açıklamamıza kadar tatil edilmiştir” ifadelerine yer verdi.

Bakan Selçuk Paylaşım
Bakan Selçuk Paylaşım

Küresel Kovid-19 salgınına ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, bakanlar ve ilgili kurumların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda yeni ulusal tedbirlerin alınması karara bağlanmıştı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir