Ekonomi

Cardfinans Kart Sahipleri! Fatura Ödemelerine Özel Kampanya Başladı!

Cardfinans kart sahiplerine özel yeni bir kampanya başlattı. Otomatik fatura ödeme talimatı veren vatandaşlar her faturada talimatında 25 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan hediye edeceğini duyurdu. Otomatik ödeme talimatı kampanyası 23 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Eklenen fatura 31 Ekim tarihine kadar en az 1 defa ödenmesi gerekiyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.
  Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için; 25 TL olmak üzere, toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.
 • Ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Ekim 2021 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Mart 2022 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.
 • Verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği aydan sonraki ay CardFinans veya QNB First bireysel kredi kartınıza yüklenecektir.
 • Kampanya sadece kredi kartı üzerinden verilen talimatlar icin geçerlidir.
  Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.
 • Şubelerimizden, Çağrı Merkezimizden, Bireysel Cep/ İnternet Şubemizden ve ATM’lerimizden otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.
  Enpara, CardFinans Ticari, Fix ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınız üzerinden vereceginiz talimatlar kampanyaya dahil değildir.

İlgili Makaleler