Kamu HaberleriPersonel Alımı

ÇAYKUR İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 830 Personel Alımı Yapacak

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünğn Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden en az ilkokul mezunu 830 prosnel alımı yapılacak. Konu ile ilgili olarak ÇAYKUR tarafından duyuru yayımlandı.

ÇAYKUR tarafından çok önemli bir duyuru yayılandı. Buna göre Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 830 personel alımı yapacak.

ÇAYKUR tarafından yapılan açıklamada 2020 yılı için yeni açılacak Fındıklı Fabrikası ve diğer eksik olan bazı işletmeler için personel alımı yapılacağı açıklandı. Konu ile ilgili olarak en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabildiği personel alım ilanları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanacak.

YAPILAN AÇIKLAMA

Ayrıca ÇAYKUR tarafından yapılan açıklamada personel alımlarının hangi illerde yapılacağı da belirtildi. Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2020 yılı için yeni açılacak Fındıklı Fabrikası ve diğer eksik olan bazı işletmeler için mevsimlik tahmil, tahliye işçisi alımı uygulanacak olup, müracaatlar mevzuat gereği İş-Kur aracılığı ile alınacaktır. Bilahare noter tarafından kura çekimi ile alımlar uygulanacaktır.”

ÇAYKUR Personel Alımı
Personel Alımı

ALIM YAPILACAK İLLER

ÇAYKUR tarafından yapılan açıklamaya göre personel alımları şu illerde yapılacak:

Rize: 617,

Trabzon: 132,

Artvin: 80

Giresun: 1 kişi

ÇAYKUR personel alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden henüz yayımlanmadı. İlan yayımlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir