Gündem

CHP’li Belediye Başkanı ve Eşine Silahlı Saldırı

Burdur'un Yeşilova ilçe Belediye Başkanı CHP’li Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel evlerinde silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Mümtaz ve Fatma Şenel’in sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Burdur’un Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’in, evine saat 04.30 sıralarında gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayarak yaralandı. Sladırı haberi ise CHP Burdur Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Göker tarafından duyurularak Göker “Yeşilova belediye Başkanımız ve eşi bu sabah kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kurşunlandı” ifadelerini kullandı.

Göker’in paylaşımı şöyle oldu:

“GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM”

Burdur Valisi Hasan Şıldak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Burdur Devlet Hastanesi’ne giderek Başhekim Nedim Ongun’dan bilgi aldı. Konu ile ilgili olarak CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’in sol diz, sol ayak ve sağ ayağından, eşinin ise sağ ve sol ayağından yaralı olduğunu belirterek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün sabah 04.35’te, Sayın Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel’in evine gelen kişi ya da kişiler kapıyı çalarak, polis olduklarını söyleyerek, başkanımızı dışarıya çağırmış, kendisi ve eşini ayaklarından kurşunlanmış. Şu an hayati bir tehlikeleri yok. Doktorlarımız tedavisini yürütmekte. Başkanımıza, eşine ve tüm camiamıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler