Gündem

CHP’ye Tedirgin Eden Haber: Corona Virüsüne Yakalandı

CHP'li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'dan kötü haber geldi. Bozdoğan bir açıklama yaptı ve corona virüsü testi yaptırdığını ve test sonucunun pozitif çıktığını vurguladı.

CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Bozdoğan açıklamalarında Tarsus’un corona virüsü sürecinde iyi bir sınav verdiğini vurguladı.

Bozdoğan bu süreçteki çalışmaları aktardı ve corona virüsü sürecinin henüz bitmediğini evlerden maskesiz çıkmamak gerektiğini ölümcül sonuçlar doğurabilecek olan tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durulması gerektiğini belirtti.

“TESTLERİM POZİTİF ÇIKTI”

Haluk Bozdoğan açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Koronavirüs testlerim pozitif çıkmıştır. Bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli kardeşlerime bu haberi birinci ağızdan vermek, salgın ciddiyetini yeniden, bu kez kendi yaşamım söz konusuyken, paylaşmak, anlatmak istedim.

“TARSUS İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Kovid-19 süreci henüz bitmedi. Evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendinizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi, ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum.

Hastalığıma ilişkin karantina sürecim, bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Karantina sürecim bittiğinde, yine direkt sizlerle paylaşacağım ve yine Tarsus için çalışmaya devam edeceğim.”

İlgili Makaleler