Kamu Haberleri

Çocuklarım Aç Diyen Vatandaşa ‘Geber’ Demişti ! Bakanlıktan Çok Önemli Açıklama

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından çok önemli açıklamalarda bulunuldu. Bu açıklamada sosyal medyayı sallayan İl Müdür Yardımcısının paylaşımı sonrasında görevden alındığı ifade edildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada İl Müdür Yardımcısı’nın sosyal medyada gündeme gelen paylaşımı ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Bu açıklamada İl Müdür Yardımcısının sosyal medyada gündeme gelen çirkin paylaşımının toplumun tepkisini çektiği belirtildi. Ayrıca İl Müdür Yardımcısının görevden alındığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Aİle Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın detaylarını kamuilanlari.com olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

BAKANLIKTAN YAPILAN AÇIKLAMA

Buna göre söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Bakanlığımıza bağlı çalışan bir İl Müdür Yardımcısı’nın sosyal medyada gündeme gelen çirkin paylaşımı toplumumuzun tepkisini çekmiştir.

Birlik ve beraberlik ruhumuzu yaralayıcı bir dil ve üslup devletimizin hiçbir kademesinde asla kabul edilemez.

“KİMSE SAHİPSİZ VE YALNIZ DEĞİLDİR”

Anne ve yavrularımız ziyaret edilerek ihtiyaçları karşılanacak ve bakanlığımız hizmet modellerinden faydalandırılacaktır. Bilinmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti’nin olduğu yerde kimse sahipsiz ve yalnız değildir.

Biz; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak tüm vatandaşlarımızın huzur, barış ve refah içerisinde birlikte yaşaması için canla başla çalışmaya devam ederek bu tür davranışlara asla izin vermeyeceğiz.

GÖREVDEN ALINDI

Söz konusu şahıs olayın hemen akabinde görevden alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÇOCUKLARIM AÇ DİYEN VATANDAŞA GEBER DEMİŞTİ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı “Evde nasıl kalalım, çocuklarım aç şeklinde” paylaşımda bulunan bir kullanıcıya yanıt vermişdi. İl Müdür Yardımcısı verdiği yanıtta “Geber” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

İşte o paylaşımlar:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.