Gündem

Çöken Bina Hakkında Peş Peşe Açıklamalar: Enkaz Altında Kalanlar Var

İstanbul'da çöken bina hakkında Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır açıklamalarda bulundu. Bahadır açıklamalarında bina içinde birkaç hurdacı olduğu bilgisinin bulunduğu ifade edildi.

Çöken bina hakkında Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır tarafından bir açıklama yapıldı. Bahadır açıklamalarında bina içinde birkaç hurdacı olduğu bilgisi olduğunu belirtti.

İstanbul Bahçelievler’de 7 katlı bir bina çöktü. Binanın boş olduğu ancak yoldan geçenlerin enkaz altında kaldığı iddia edildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Bunun yanı sıra İstanbul Valiliği tarafından da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “Kentsel dönüşüm sebebiyle bir ay önce boşaltılan ve içinde kimsenin yaşamadığı belirtilen bir bina henüz bilinmeyen bir nedenle çökmüştür” ifadelerine yer verildi.

Çöken Bina Hakkında Açıklamalar
Çöken Bina Hakkında Açıklamalar

“İÇİNDE BİRKAÇ HURDACI OLDUĞU BİLGİSİ”

Binanın çöktüğü sırada yoldan geçenler olduğu bildirilirken, CNN Türk’e açıklamada bulunan Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır “Bina içinde birkaç hurdacı olduğu bilgisi var” dedi.

MAHALLE MUHTARINDAN AÇIKLAMA

Tüm bunların yanı sıra Mahalle Muhtarından da açıklama yapıldı. Muhtar açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Kentsel dönüşüm yapılmak üzere 1 ay önce boşaltılmıştı. Yıkılan bina sokağa doğru yıkıldı. Binada herhangi biri yaşamıyordu. Yıkım ekipleri yıkıp yenisine başlayacaklardı. 7 haneli bir binaydı. Binaya boş kağıdı vermiştik. Her iki yanındaki bina ise yeni binalar”

Çöken bina hakkında bir gelişme olduğunda okuyucularımızı sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir