Gündem

Corona Virüsü (Covid-19) Kavgası ! Afganlı Bir Kişi Bıçaklandı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde göl kenarında Afgan uyruklu Habibullah, arkadaşı ile birlikte göl kenarında balık tuttuğu sırada U. G. isimli bir kişi yanlarına giderek tartışma çıkardı. Corona virüsü siz mi getiriyorsunuz diyerek çıkan tartışmanın ardından U. G. Afganlı kişiyi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Beyşehir’de göl kenarında balık tutarken çıkan koronavirüs tartışmasında Afgan uyruklu bir kişi bıçakla yaralandı. Konu ile ilgili olarak Köprübaşı mevkisinde, Afganlı Habibullah, arkadaşı ile birlikte göl kenarında balık tuttuğu sırada yanına yaklaşan U.G. ile arasında tartışma meydana geldi. U. G. iddiaya göre ‘Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?’ dediği için tartışma çıktı.

ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN BIÇAKLADI

Bu tartışmanın ardından U.G, cebinden çıkardığı bıçakla, Afgan uyruklu Habibullah’a saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Bunun ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Afganlı Kişiye Saldırı
Afganlı Kişiye Saldırı

Afganlı kişinin durumunun ağır olduğu belirtildi. Acil serviste ilk müdahalesinin ardından Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği belirtildi. Saldırgan U. G. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Afganlı kişinin yanındaki arkadaşı ise ifadesinde U.G.’nin arkadaşına ‘Siz buraya koronavirüs mü getiriyorsunuz?’ diye bağırarak bıçakla saldırdığını belirtti.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir