Gündem

Corona Virüsü Gerçeği Ortaya Çıktı: Virüs İnsan Üretimi ! Rapor Hazır

Corona virüsü inceleyen ilk bilim insanlarından olan ve salgını duyurmak için ABD'ye kaçan Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan çok önemli açıklamalarda bulundu. Yan açıklamalarında corona virüsünün insan yapımı olduğunu iddia etti ve raporlarının hazır olduğunu çok yakında dünya ile paylaşacaklarını vurguladı.

Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan, corona virüsü hakkında açıklamalarda bulundu ve virüsün insan yapımı olduğunu belirterek bilim adamlarından oluşan ekibiyle ilk raporunu hazırladığını ve çok yakında dünya ile paylaşacağını vurguladı.

Aralık 2019’da Çin’in Hubei eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip corona virüsü salgını nedeniyle dünya genelinde 917 binden fazla insan hayatını kaybetti. Ayrıca 29 milyonu aşkın insan da bu ölümcül hastalığa yakalandı.

VİRÜS İNSAN YAPIMI İDDİASI

Corona virüsünü inceleyen ilk bilim insanlarından olan ve salgını duyurmak için ABD’ye kaçan Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan çok önemli açıklamalarda bulunarak virüsün insan yapımı olduğunu belirtti ve şöyle devam etti:

“Bilim adamı ekibimle ilk raporumu hazırladım ve çok yakında dünya ile paylaşacağız. Detaylı bilimsel kanıtlarla bunun neden doğadan, o hayvanlardan gelen bir şey olmadığını göstereceğiz”

“ZATEN GEÇ KALDIK”

Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan, geçtiğimiz aylarda Fox News’e verdiği röportajda, “Bu, tarihte gördüğümüz en büyük salgın. İnsanlık tarihindeki bildiğimiz her şeyden daha fazlası. Bu nedenle, zamanlama çok önemlidir. Erken durdurabilirsek hayat kurtarabiliriz. Fazla zamanımız yok. Zaten geç kaldık” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler