Gündem

Corona Virüsü Hakkında MHP Lideri Bahçeli’den Açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ülkemizde görülmeye başlayan corona virüsü hakkında açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli corona virüsü hakkında açıklamalarda bulunarak Türk milletinin bu virüs kuşatmasını da yaracağına inandığını ifade etti.

Devlet Bahçeli yaptığı açıklamalarında bu süreçte karamsarlık aşılayanlara, kötümserlik yayanlara, provokasyonlara yeltenenlere, fırsatçılık, stokçuluk ve karaborsacılık yapanlara azami derecede dikkat ve uyanıklık gösterilmesi gerektiğini ifade etti.

DEVLET BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARI

MHP Lideri Bahçeli konu hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Korona musibetini aklın, bilimin ve duanın gücüyle yeneceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Geçmişte daha müşkül anlarda bile yeise ve yılgınlığa kapılmayan Türk milletinin bu virüs kuşatmasını da yaracağına inanıyorum.

Bu süreçte karamsarlık aşılayanlara, kötümserlik yayanlara, provokasyonlara yeltenenlere, fırsatçılık, stokçuluk ve karaborsacılık yapanlara azami derecede dikkat ve uyanıklık mühim bir sorumluluktur.

Mikrobun kırılması için Sağlık Bakanlığı’nın tavsiye ve tembihlerine aynen riayet etmek insan ve toplum sağlığı açısından mecburiyettir.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir