Gündem

Corona Virüsü İçin Mucize İlaç ! Ölümü Beklenen Hasta 3 Günde İyileşti

İngiltere'de 30 yaşındaki hgenç doktor corona virüsüne yakalandı. Hastanın durumu hızla ağırlaştı. Doktorlar hastanın hayatta kalamayacağını düşünüyordu ancak deneme aşamasındaki ilaç kullanıldı ve hasta üç günde iyileşerek sağlığına kavuştu.

İngiltere’de 30 yaşındaki genç doktor koronavirüse (Covid-19) yakalandı ve durumu hızla ağırlaştı. Doktorlar genç kadının hayatta kalamayacağı düşünüyordu. Ancak deneme aşamasındaki ilaç uygulanan genç doktor üç günde iyileşti ve sağlığına kavuşarak taburcu oldu.

İngiltere bu mucizeyi konuşuyor. 30 yaşındaki genç doktor Geraldine McGroarty, koronavirüse yakalandıktan sonra durumu hızla ağırlaştı.

ÜÇ GÜNDE İYİLEŞTİ

Hastaneye kaldırılan ve solunum cihazına bağlanan genç kadının hayatta kalamayacağı düşünülüyordu. Ancak doktorlar tarafından denenmekte olan ilaçla, sadece üç günde iyileşti ve sağlığına kavuşarak taburcu oldu.

Nefes almak için mücadele eden, boğuluyormuş gibi hisseden Doktor Geraldine McGroarty, acil serviste cerrah olarak çalıştığı yerde, kendini Covid-19 nedeniyle yaşam mücadelesi verirken ve hayatta kalıp kalamayacağını merak ederek hastane yatağında buldu.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler