Gündem

Corona Virüsü İçin Yeni Tedbir Alındı ! Ziyaretçi Girişine Kapatıldı

Corona virüsü tedbirlerine bir yenisi daha eklendi. Buna göre Kapalıçarşı salgın nedeniyle önlemler çerçevesinde bugün itibari ile ziyaretçi girişlerine kapatıldı.

Kapalıçarşı’ya ziyaretçi girişi dün saat 10-16.00 arasında iki kapıdan sağlanıyorken bugünden itiabren corona virüsü nedeniyle tedbir kapsamında ziyaretçi girişlerine kapatıldı.

ZİYARETÇİLERE KAPATILDI

Esnaf ve dükkanlarda çalışanlar ise çarşının Mercan ve Kılıçlar kapısından tek tek kimlik kontrolü ile içeri alıyor. Burada çalışanlar kısa süreli işlerini hallettikten sonra tekrar çarşıdan ayrılıyor.

Corona Virüsü İçin Yeni Tedbir
Corona Virüsü İçin Yeni Tedbir

Alınan tedbir kapsamında bir dükkan çalışanı yaptığı açıklamalarında “Kimse yok içeride, baya boş” dedi. Esnaf Mehmet Ali Kuru, “İçeride kimse yok. Ben 79 yılından beri buradayım çok sıkıtılar yaşadı Türkiye ama böyle bir sıkıntıyı ilk defa görüyorum. Tamamen her şey bitmiş” ifadelerine yer verdi.

Bunun yanı sıra tedbir kapsamında başka bir vatandaş tarafından yapılan açıklamada “İçeride esnafım, kapatılacağını duydum, biraz hazırlıksız yakalandım. Dükkanıma bakım geri gideceğim. İçerisi bomboş, herkes doğal olarak korkuyor zaten” ifadeleri kullanıldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir