Gündem

Rüştü Reçber’in Yoğun Bakıma Alındığı Yalanlandı!

Geçtiğimiz günlerde efsane milli kalecimiz Rüştü Reçber'in corona virüsüne yakalandığı duyurulmuştu. Bugün ise Reçber'den medyada yer alan yoğun bakıma alındı haberleri yalanlandı.

Geçtiğimiz günlerde corona virüsüne yakalandığı ve tedavi altına alındığı duyurulan efsane milli kalecimiz Rüştü Reçber hakkında yoğun bakıma alındı haberleri yapıldı.

Futbol dünyasında koronavirüse yakalanan isimlerden biri de Rüştü Reçber olmuştu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü ateşi yükselen ve öksürmeye başlayan eski milli kalecimiz Rüştü Reçber hastaneye test yaptırmaya gitmişti.

IŞIL REÇBER’DEN AÇIKLAMA YAPTI

Sonucu pozitif çıkan ve tedavi altına alınan Rüştü Reçber’den, yeni haberler geldi.

Rüştü Reçber’in virüsün doğrudan akciğerlerine indiği ve nefes darlığı çektiği bu yüzden de yoğun bakıma alındığı yalanlandı.Işıl Reçber, bugün eşi Rüştü Reçber için çıkan yoğun bakımda haberlerini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile yalanladı.

Işıl Reçber eşi ile ilgili ‘Yoğun bakım ile ilgili haberler çok şükür ki doğru değil. Biraz daha iyiyiz tedavimiz stabil olarak normal odada devam etmekte. Daha iyi olacağız inşallah. İlginize alakanıza sonsuz teşekkürler…’ dedi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir