GündemKamu Haberleri

Corona Virüsü Tedbirleri İçin İçişleri Bakanlığından Yeni Genelge

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine corona virüsü tedbirleri için ek bir genelge gönderdi. Bu bağlamda Nisan, Mayıs, Haziran ayı toplantılarının ertelenmesi istendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine ek bir genelge gönderilerek corona virüsü tedbirleri kapsamında Nisan, Mayıs, Haziran ayı toplantılarının ertelenmesi istendi.

TOPLANTILARIN ERTELENMESİ İSTENDİ

Genelge ile Bakanlık valilikler ve kaymakamlıklarca büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeleri ve mahalli idare birlikleri meclisleri ile il genel meclislerinin Nisan, Mayıs ve Haziran ayı toplantılarının ertelenmesini istedi.

İçişleri Bakanlığından Yeni Genelge
İçişleri Bakanlığından Yeni Genelge
OLAĞANÜSTÜ TOPLANTILARA İZİN VERİLECEK

Konu ile ilgili olarak bu süreçte mahalli idarelerin görevlerinin aksamaması için meclisin toplanmasının çok zorunlu olduğu hallerde ilgili mevzuatı çerçevesinde olağanüstü toplantı yapılmasına gerekli sağlık tedbirleri alındığında izin verilebilecek

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir