Gündem

Corona Virüsü Vakası Olan İlk İlimiz Açıklandı İddiası !

Türkiye'de corona virüslü hasta olduğu belirtilen ilk ilimiz iddiaya göre Kastamonu olarak açıklandı. Kastamonu'da 2 kişide virüs tespit edilidği iddia edilirken polis ve jandarma ekiplerinin şehrin giriş ve çıkışlarında denetim yapmaya başladığı belirtildi.

Corona virüslü hasta olduğu belirtilen ilk ilimizin açıklandığı iddia edildi ve bu ilin Kastamonu olduğu ifade edildi. Bunun üzerine polis ve jandarma ekipleri şehrin giriş ve çıkışlarında denetimlere başladı.

KONTROLLER BAŞLADI

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü ile Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından şehrin girişlerinde bulunan uygulama noktalarında ateş ölçer ile kontroller başladı.

Vali Yaşar Karadeniz’in talimatlarıyla Kastamonu Emniyet Müdürlüğü ve Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından şehrin giriş ve çıkışlarındaki uygulama noktalarında denetimlerine başladı.

Uygulama noktasında görev alan emniyet güçleri, gece gündüz demeden 24 saat esasına dayalı olarak şehre giriş yapmak isteyen tüm araçları durdurarak ateş ölçer ile araçtaki tüm yolcuların kontrolünü sağlıyor.

FAALİYETLER DEVAM EDİYOR

Şu ana kadar herhangi bir olumsuz duruma rastlanılmadığının öğrenildiği kontrollerde, salgın hastalıkla mücadele kapsamında il girişlerinde bulunan Emniyet Müdürlüğüne bağlı uygulama noktalarında kontrol faaliyetlerinin devam edeceği belirtildi.

Bu iddia hakkında henüz resmi makamlardan bir açıklama yapılmadı. Ancak resmi makamlardan bir açıklama yapıldığında okuyucularımızla paylaşacağız…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir