Gündem

Covid-19 Salgınında AK Parti’den Kötü Haber Geldi

AK Partili İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın corona virüsü testinin pozitif çıktığı belirtildi. Tosyalı sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve evinde istirahat ettiğini belirtti.

Türkiye genelinde corona virüsü salgını kapsamında vaka sayıları artmaya devam ediyor. AK Partili İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’dan kötü haber geldi ve corona virüsüne yakalandığı belirtildi.

TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Tsoyalı bir açıklama yaptı ve açıklamalarında bi ay içinde 5 kez test yaptırdığını belirtti ve son test sonucunun pozitif çıktığını vurguladı. Ayrıca Tosyalı sonucu öğrendiği andan itibaren evinde istirahatte olduğunu belirterek durumda herhangi bir olumsuzluk olmadığını işlerini evinden yürüttüğünü vurguladı.

“DUALARINIZI BEKLİYORUM”

Belediye Başkanı Tosyalı açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli doktor, hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.

İşte Belediye Başkanı Tosyalı’nın sosyal medya paylaşımı:

İlgili Makaleler