Gündem

Covid-19 Salgınında Bülent Arınç’tan Kötü Haber Geldi

Eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'tan kötü haber geldi. Arınç sosyal medya hesabı üzerinden kendisinin ve eşinin corona virüsü testinin pozitif çıktığı belirtildi.

TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kötü haberi verdi.

Bülent Arınç sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında kendisinin ve eşinin corona virüsü testi yaptırdığı ve bu testin sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Bülent Arınç açıklamalarında tedavilerinin doktor gözetiminde evde devam edeceğini belirterek duaya ve iyi dileklere ihtiyaçlarının olduğunu ifade etti.

BÜLENT ARINÇ’IN AÇIKLAMALARI

Bülent Arınç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir.

Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz.”

İlgili Makaleler