Gündem

Covid-19 Tatili Hakkında Bakan Selçuk’tan Yeni Açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Covid-19 tatili hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında 1 hafta tatilin ardından uzaktan eğitimin başlayacağını ifade ederek uzaktan eğitim süreci hakkındaki detayları hafta içi simülasyonlar ile anlatacaklarını ifade etti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabı üzerinden Covid-19 tatili hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Bakan Selçuk sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarında öğrencilerin bugünden itibaren evlerinde olduğunu ifade ederek bir sonraki hafta uzaktan eğitim başlayacağını ailelerin ise işbirliği içinde olmalarının çok önemli olduğunu vurguladı.

Covid-19 tatili hakkında Bakan Selçuk uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi simülasyonlar ile anlatacaklarını belirtti.

BAKAN SELÇUK’UN AÇIKLAMALARI

Bakan Selçuk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Öğrencilerimiz bugünden itibaren evdeler. Bir sonraki hafta uzaktan eğitim başlıyor. Ailelerimizin bizimle işbirliği içinde olmaları çok önemli.

Biz gerekli altyapıyı ulusal ölçekte sağladık; velilerimizin de katılımıyla eğitimi zenginleştireceğiz. Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız.

Covid-19 Tatili Açıklaması
Covid-19 Tatili Açıklaması

Dersleri nasıl izleyeceğinizi, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA’nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir