Gündem

Covid-19’un detaylı görüntüsü ortaya çıktı!

Dünya genelinde 1 milyon 593 bin 515 kişinin enfekte olduğu corona virüsü salgınında binlerce kişi hayatını kaybetti. Üzerinde araştırmalar devam eden Covid-19’un yeni ve en detaylı görüntüsü ortaya çıktı.

Fransa’nın çok okunan dergilerinden Paris Match, Doktor Rodolphe Gombergh’i sayfalarında yer verdi. Dergiye corona virüsü hakkında açıklamalarda bulunan 68 yaşındaki doktor, binlerce kişinin ölümüne neden olan Covid-19’un en kapsamlı ve detaylı görüntüsünü kamuoyu ile paylaştı.

Hastalık daha iyi tespit edilebilecek

Kendisi de kısa süre önce corona virüsü yenen Dr. Gombergh görüntü hakkında,“Bu görüntü hiçbir şeyi değiştirmeyen ve aynı zamanda her şeyi değiştiren bir görüntü. Hiçbir şeyi değiştirmiyor çünkü salgının gidişatını etkilemiyor fakat her şeyi değiştiriyor çünkü bizim bu korkunç hastalığı daha iyi görmemizi ve anlamamızı sağlıyor. Bu şekilde hastalık daha iyi tespit edilebilecek” açıklamasını yaptı. Doktor tarafından yapılan açıklamalarda, Virüsün 60 ile 140 nano metre uzunluğunda olduğu bilgisi verildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir