Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüsü açıklaması yapacak!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın corona virüsü açıklaması yapacağı duyuruldu. Altun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Çarşamba günü corona virüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında eşgüdüm toplantısı yapılacağını bildirdi.

Bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından 18 vakaya ek olarak yeni hastaların da tespit edildiği açıklandı. Artan vaka sayılarıyla birlikte yetkililerin açıklamaları devam ederken, İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından önemli bir açıklama yapıldı. Altun’un sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın corona virüsü açıklaması yapacağı bildirildi.

Atmamız gereken adımlarla ilgili bilgilendirecek

Fahrettin Altun açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Çarşamba günü yeni tip Koronavirüs ile mücadele çerçevesinde kapsamlı bir eşgüdüm toplantısına başkanlık edecek ve toplantının hemen akabinde millet-devlet birlikteliğiyle atmamız gereken adımlarla ilgili kamuoyunu bilgilendireceklerdir.” Dedi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir