Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Corona Virüsü İçin Sevindiren Haberi Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan corona virüsü salgını hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında Türkiye’nin bu salgında gelişmiş ülkelerden çok daha sağlam duruş sergileyerek sarsıntılı dönemi geride bırakma safhasına geldiğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen AK Parti MYK toplantısında önemli açıklamalarda bulunarak corona virüsü hakkında umutlandıran değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında kurallara uymaz ve süreci uzatırsak bunun bedelini de hep birlikte ödeyeceğimizi ifade etti.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında Türkiye’nin fazladan bir gün dahi kaybetmeye tahammülü olmadığını belirterek barolar ve tabip odaları ile ilgili meslek kuruluşlarının seçim usullerinin yeniden belirlenmesiyle ilgili taslağın da sonuçlanmayı beklediğini ifade etti.

TÜRKİYE GERİDE BIRAKMA SAFHASINA GELDİ

Açıklamalarında Türkiye’nin her bakımdan gelişmiş ülkelerden çok daha sağlam bir duruş sergileyerek bu sarsıntılı dönemi geride bırakma safhasına geldiğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

“Yatırımı, üretimi, istihdamı, ihracatı, büyümeyi arzu ettiğimiz seviyeye getirmek için hep birlikte çok çalışmalıyız. Yaşadığımız süreç gelişmiş diye tabir edilen ülkelerin sadece sağlık sistemlerinin değil ekonomik altyapılarının ve sosyal dokularının da öyle sandığımız gibi güçlü olmadığını gösterdi. Türkiye her bakımdan gelişmiş ülkelerden çok daha sağlam bir duruş sergileyerek bu sarsıntılı dönemi geride bırakma safhasına gelmiştir. Karşımızdaki tablo ülke ve millet olarak kendimize daha fazla güven duymamızı sağlıyor. Dışarıdaki düşmanlara ve içerideki gafillere rağmen her alanda yürüttüğümüz istiklal ve istikbal mücadelemizi zafere ulaştıracağız.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler