Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘dan Önemli Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Siyaset Akademisinde önemli açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siyaset Akademisi’nin açılış dersine katılarak önemli değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında Siyaset Akademisi projesiyle amacımız ülkesine ve milletine siyaset yoluyla hizmet etmek isteyenlere teorik ve pratik zemini hazırladığını belirtti.

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarına şu ifadelere yer verdi:

“Siyaset, akademide başlar’ sloganıyla gerçekleşecek 9 haftalık eğitim-öğretim sonrası yapılacak sınavda 70 puanı alanlara başarı sertifikası verilecektir. Akademiye eğitim için başvuranların 3’te 2’sinin teşkilatlarımızda görev almayanlardan oluşması, buranın geleceğin siyasetçilerini yetiştireceğine işaret ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'dan Önemli Açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘dan Önemli Açıklamalar

AK Parti’nin Gençlik Kolları’nda siyasete atılan arkadaşlarımızdan genel başkan yardımcısından, belediye başkanlığına her seviyeye gelenler var. Kadın Kolları’ndan gelip de en üst yönetime çıkanlar bulunuyor. Bu tablo AK Parti’nin bizatihi kendisinin bir siyaset okuluna dönüştüğünü gösteriyor.”

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarının devamında “Ülkemizde bir süredir siyasetin ve siyasetçinin itibarını düşürmeye yönelik kampanyalar yürütülüyor. Ne kadar çok vatandaşımız partilerde aktif görev alırsa, siyasetin kalitesi de o derece artar. AK Parti’nin üye sayısının 10,5 milyona ulaşmasıyla gururumuzun nedeni halkımızın siyasetle ilgili olmasıyladır” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir