Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kara Haberi Duyurdu: İdlib’de Şehitlerimiz Var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında kara haberi. Yapılan açıklamaya göre İdlib'de 3 şehidimiz var.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İdlib’deki son durumla ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına göre İdlib’de şehitlerimiz var.

ŞEHİTLERİMİZ VAR

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında “3 şehidimiz var. Rejim güçlerinin kaybı çok yüksek. Onları tek tek anlatmama gerek yok. Mücadele devam ediyor, devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

Şehitlerimiz Var
Şehitlerimiz Var

Bunun dışında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle oldu:

“Bu emaneti namusumuz bilerek üzerine titremeli, hakkını vermek için gayret göstermeliyiz. Bu hassasiyeti yüreğinde hissetmeyenden siyasetçi de olmaz, yönetici de olmaz. Sadece makam, para için siyaset yapanlar gün gelince unutulup gitmeye mahkumdur.

Günü kurtarmanın değil, geleceğe eser bırakmanın şuuruyla çalışır. Bizler bu anlayışla 18 senedir çalışıyoruz, Türkiye’nin 81 vilayetini eserlerimizle donattık. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan adalete… Bu alanların hepsinde eserimizin olmadığı il yok.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir