Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Libya’daki Şehit Sayısını Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında Libya hakkında değerlendirmelerde bulundu ve şehit sayımızı belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan ziyareti öncesi açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamalarında Libya’daki şehit sayısını belirtti. Ayrıca Cumhurbaşkanı yaptığı açıklamalarında FOX TV’ye tepki göstererek “FOX önce gazete olsun, ciddi bir medya mensubu olsun. Bunu bir defa öğrenmeniz lazım. Yalan haber yapmayı bırakın” dedi.

LİBYA’DA ŞEHİT SAYISI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında Libya’da 2 şehidimizin olduğunu ifade etti. Konu hakkında Erdoğan açıklamalarına şu ifadelere yer verdi:

(Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘ın ‘Birkaç tane şehidimiz var’ açıklamasına muhalefet tepki göstermişti)

“FOX önce gazete olsun, ciddi bir medya mensubu olsun. Bunu bir defa öğrenmeniz lazım. Yalan haber yapmayı bırakın. Muhalefetin ne dediği de beni ilgilendirmiyor. Rakam da veririm, sayı olarak belirttiğiniz gibi de ifade edebilirim.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Beni muhalefet mi yargılayacak? Muhalefet önce kendini yargılasın. ‘Gidin Esed’le görüşün’ diyorlar. Bu nasıl muhalefet ya. Bay Kemal kalkıp bize akıl vermeye çalışıyor. O aklı kendine sakla. Bizim Libya’da 2 tane şehidimiz var. Şimdi açıkladım Bay Kemal ne yapacak bunu?”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir