Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi: Salgın Sonrasında Hazır Olun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında çok önemli değerlendirmelerde bulundu ve bir talimat verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan verdiği talimat kapsamında salgın sonrasında bakanlıkların hazır olmaları gerektiğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında corona virüsü salgınına en hazırlıklı yakalanan ülkelerin başında Türkiye geldiğini ifade ederek şu değerlendirmelerde bulundu:

“Aynı şekilde bu salgın sonlandığında da ‘Şimdi nasıl çalışma yapacağız?’ sorusunu sormadan hazır olmamız gerek. Eğitim, sağlık, ticaret, çevre, her alanda bakanlıklar kendi stratejilerini belirlemeli”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bakanlara bazı talimatlar verdi. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı şöyle oldu:

“Asıl iş salgın geçtikten sonra başlayacak. Buna da hazır olmamız gerekiyor. Salgına en hazırlıklı yakalanan ülkelerin başında Türkiye var. Aynı şekilde bu salgın sonlandığında da ‘Şimdi nasıl çalışma yapacağız?’ sorusunu sormadan hazır olmamız gerekir. Eğitim, sağlık, tarım, ticaret, çevre, her alanda bakanlıklar kendi stratejilerini belirlemeli, hazır olmalıyız”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir