Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğalgaz ve elektrik faturası açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine üyeleriyle telekonferans yöntemiyle görüşme yaptı. Yapılan görüşmenin bazı dakikalarını twitter üzerinden kamuoyunla paylaştı. Erdoğan’ın yaptığı paylaşımda, elektrik ve doğalgaz faturalarına ilişkin açıklama yaptığı da görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, corona virüsü tedbirlerine ilişkin twitter hesabında paylaşım yaptı. Bazı Bakanlarla yaptığı görüşmeden kesitleri paylaşan Erdoğan’ın doğalgaz ve elektrik faturalarına ilişkin açıklamaları dikkat çekti.

Enerjide ödemeler ertelenebilir

Erdoğan, doğalgaz ve elektriğin kapanması gibi bir durumun olmadığını belirttiği konuşmasında, “Biz daha zor günler yaşadık böyle bir şeye girmedik. Sosyal devlette de böyle bir adım atılamaz.” ifadelerini kullandı. Erdoğan, okullarda tatilin uzatılıp uzatılmayacağıyla ilgili de “Bilim Kurulu uzatılmasında fayda var diyorsa ona uyalım, çünkü işin ehli onlar.” dedi. Erdoğan, enerjide ödemede ise ertelemenin olabileceğine değinerek, “Enerjide ise günlük ödemelerin ertelenmesi hususunda bu konuyu masaya yatırmanızda fayda olur. Bunlar düşünebilir.” İfadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir